USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha Penha (Santa Catarina) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha

Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

35

Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha

 Wi-Fi
 Basen

Ogrzewany basen

 Prywatna plaża

Plaża

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Beto Carrero World znajduje się 25 min piechotą od Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha, natomiast Praia da Armação znajduje się w pobliżu.

St. Michael Beach jest oddalony 3 km. Capitao Gato leży w około 4 km stąd.

  • Lotniska
  • Lotnisko Navegantes
    14 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Ogrzewany basen
  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Sprzęt do barbeque
  • Płytki koniec

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Stół
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 21:00
Wyjazd: od 07:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Czy Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje przybory kuchenne.
  • ❓

    Ilu gości pomieści Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha?

    W Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających.
  • ❓

    Czy Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha ma basen?

    Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Em Frente Ao Beto Carrero E Vista Mar - Penha, Brazylia

Av. Eugenio Krause, 3650 Av. Eugenio Krause, 3650, Penha (Santa Catarina), Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved